Łódzkie drogi do niepodległości - wykłady i prelekcje

Redakcja Kwartalnika Krajoznawczego RPK PTTK w Łodzi „Wędrownik” zaprasza na wykłady i prelekcje towarzyszące wydaniu najnowszego numeru naszego czasopisma. Łódzkie drogi do niepodległości – wykład Piotra Machlańskiego dla nauczycieli 2018 o godz. 16:00, w siedzibie Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK, Łódź Wigury 12a. Łódzkie drogi do niepodległości – wykład Piotra Machlańskiego dla przewodników 25 października 2018 o godz. 18:00, w siedzibie Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK, Łódź Wigury 12a. Łódź w drodze do niepodległości – prelekcja senatora Ryszarda Bonisławskiego 8 listopada 2018 o godz. 13:00, w Audytorium im. Sołtana (Politechnika Łódzka, budynek A19), Łódź, ul. Żeromskiego 116. Łódź w drodze do niepodległości – prelekcja senatora Ryszarda Bonisławskiego 9 listopada 2018 r. (piątek) o godz. 12:00, w Łódzkim Domu Kultury, Łódź, ul. Traugutta 18, (sala 313). Łódź w drodze do niepodległości – prelekcja senatora Ryszarda Bonisławskiego 12 listopada 2018 r. o godz. 12.30, na Uniwersytecie III Wieku im. H. Kretz (aula Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ), Łódź, ul. Lindleya 3/5. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Działanie realizowane jest w ramach zadania: wydanie numeru kwartalnika krajoznawczego „Wędrownik”, dofinansowanego z budżetu Miasta Łodzi, w konkursie regrantingowym Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO.