Koncert Charytatywny w Teatrze Nowym w Łodzi

W imieniu organizatorów zapraszamy na Koncert Charytatywny w ramach WOŚP. Koncert odbędzie się 13 stycznia 2018 o godz. 19:00. Wstęp wolny!
Cytujemy zaproszenie organizatorów "Nigdy jeszcze poziom i emocje związane z koncertem nie były tak wysokie! Gościmy artystów z najlepszych oper świata i polskiej muzyki musicalowej! Honorowy patronat nad wydarzeniem roztacza Pani Prezydent Miasta Łodzi - Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego - Witold Stępień oraz Akademia Muzyczna w Łodzi. Nie może Was zabraknąć! To nie tylko piękna muzyka, ale również realna pomoc tym najmniejszym - dzieciom. Jeśli kochacie musicale, teatr, muzykę gospel - zaproście bliskich i bądźcie tam z nami!"

Koncert poprowadzą dwie niezwykłe osobowości:

Anna Samusionek - wybitna polska aktorka. Dużą popularność wśród widzów przyniosły jej role filmowe i telewizyjne seriale, takie jak : "Miodowe lata", "Plebania","Na wspólnej", "Och Karol 2", "Pitbull", "Czas honoru". Artystka jest absolwentką warszawskiej PWST. Zadebiutowała na scenie Teatru Małego w ''Upiorach" Henryka Ibsena. Wraz z dyplomem otrzymała angaż w Teatrze Rozmaitości i w tym samym czasie wystąpiła w spektaklu "Szał łowienia motyli" wg Brunona Schulza. Aktorkę można zobaczyć także na scenach wielu polskich teatrów, choćby w Teatrze Henryka Talara w Częstochowie (rola Klary w "Zemście" Fredry). Ostatnio artystka za rolę w "Darmozjadzie polskim" została wyróżniona i nagrodzona na Festiwalu w Gdyni.

Tomasz Karauda - lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych. Jedna z twarzy trwającego protestu medyków.