EDUKACJA PRAWNA W SZKOLE – PORADNIK DLA NAUCZYCIELI

na warsztaty metodyczne EDUKACJA PRAWNA W SZKOLE – PORADNIK DLA NAUCZYCIELI

Jeśli chcesz podnieść własne kompetencje w zakresie wykorzystania kazusów prawnych oraz scenariuszy poświęconych prawu – to spotkanie jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz zapoznać się z nową publikacją Edukacja prawna w szkole. Poradnik dla nauczyciela oraz z otwartymi zasobami edukacyjnymi i działaniami poświęconymi edukacji prawnej – to trafiłeś w dziesiątkę, zgłaszając swój udział w spotkaniu do 16 maja 2016

Spotkanie, które odbędzie się 18 maja 2016 r, o godz.15.30 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul. Kopcińskiego 29) adresowane jest do nauczycieli Wiedzy o społeczeństwie (III i IV etap edukacyjny), Podstaw przedsiębiorczości, Ekonomii w praktyce, bibliotekarzy szkolnych, pedagogów, psychologów szkolnych. Uczestnicy otrzymają dwie obszerne publikacje (Ośrodka Rozwoju Edukacji, Ministerstwa Sprawiedliwości) oraz zaświadczenia ukończenia formy.

Spotkanie poprowadzi doradca metodyczny ŁCDNiKP, wspierany przez prawników Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Kartę

Zgłoszenia proszę przesyłać faxem na numer 42 678-10-85 lub zgłosić się telefonicznie na numer 42/6783378 wewn. 351.

Barbara Muras

Doradca metodyczny